Česká golfová federace

Aktuality

Poslední díl RB CGAT se odehraje na Kunětické Hoře

Poslední díl RB CGAT se odehraje na Kunětické Hoře

Petr Halaburda, Čtvrtek 5. září 2019

Poslední díl čtyřdílného seriálu nejvyšší tuzemské série Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour startuje v pátek na Kunětické Hoře. V turnaji se představí 140 golfistů a golfistek, kteří si to rozdají body do celkové klasifikace série.

Poslední tříkolový turnaj Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour, který je vedle tuzemských žebříčků rovněž součástí Světového amatérského žebříčku (WAGR), se odehraje již bez účasti českých hráčů působících na amerických univerzitách, přesto bude na startu řada úspěšných reprezentantů především dorosteneckého a juniorského věku.

V mužské kategorii se představí třetí hráč průběžného pořadí RB CGAT David Mlýnek, který ztrácí minimálně bodů na vedoucího Filipa Rážu i druhého Kryštofa Strýčka – oba budou na východočeském hřišti chybět, neboť svorně startují na španělském juniorském šampionátu (stejně jako Dan Hlaváček a Adam Balatka).

V ženské kategorii bude opět absentovat Sarah Hricíková, která přerušila sezónu, a tak se dá očekávat útok dosud druhé Gabriely Roberty Vítů.

Turnaj startuje v pátek 6. září v 7:30 hod, do nedělního finále postoupí po druhém sobotním kole nejlepších 42 mužů a 21 žen včetně hráčů na stejném výsledku. Hraje 91 mužů a 49 žen. Ředitelem soutěže je Adam Kratochvíl, hlavním rozhodčím Ivo Pavlík.

Startovní listina
Stránky Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour

Datum: Čtvrtek 5. září 2019
Všechny články autora

Související články

Titul na Dýšině slaví Kousková a Tichý, oba jdou ...
Titul na Dýšině slaví Kousková a Tichý, oba jdou ...

05.07.2020 | Sára Kousková a Václav Tichý slaví titul na druhém turnaji letošní Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour v Dýšině u Plzně. Oba šampióni se současně dostali do čela žebříčku třídílné série, která bude zakončena počátkem září v Telči.

2. RB CGAT, 2. kolo: Kousková v trháku, mezi muži ...
2. RB CGAT, 2. kolo: Kousková v trháku, mezi muži ...

04.07.2020 | Sára Kousková jistě kráčí k titulu z 2. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour. Před finálovým kolem má v čele ženské soutěže dominantní náskok sedmi ran. V mužské kategorii se dá naopak očekávat velké drama - ve třech ranách je seřazeno šest hráčů. V čele mužského leaderboardu je Václav Tichý.

Na Dýšině rozehráno: V čele zkušená Kousková a ...
Na Dýšině rozehráno: V čele zkušená Kousková a ...

03.07.2020 | Na skvěle připraveném, ale technicky náročném dýšinském hřišti byl dnes rozehrán druhý turnaj Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour. Zatímco v čele dámské soutěže je zkušená Sára Kousková (72), v mužské soutěži zaskočili své starší soky mladíci Maxmilián Jelínek a Nikolas Stoulil (oba 71).

Po dvou týdnech opět turnaj nejlepších tuzemských ...
Po dvou týdnech opět turnaj nejlepších tuzemských ...

02.07.2020 | Před dvěma týdny otevřel turnaj Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour v Beřovicích domácí sezónu pro nejlepší amatéry a už během následujícího víkendu čeká českou špičku druhý ze tří letošních turnajů série. Hrát se bude od pátku do neděle v Greensgate Golf & Leisure Resortu v Dýšině u Plzně.

Filip Ráža drtil konkurenci, Denisa Vodičková ...
Filip Ráža drtil konkurenci, Denisa Vodičková ...

21.06.2020 | S dvouměsíčním zpožděním kvůli epidemii se uskutečnil vstupní turnaj Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour, který dnes skončil v Beřovicích. Suverénně způsobem start-cíl ovládl mužskou soutěž Filip Ráža, v dámské kategorii získala Denisa Vodičková vítězství na třetí jamce play-off.

V Beřovicích jdou do trháku Ráža s Vodičkovou
V Beřovicích jdou do trháku Ráža s Vodičkovou

20.06.2020 | Také druhý den úvodního turnaje Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour v Beřovicích provázela nepřízeň počasí a silný déšť ovlivnil především hráčky v ženské kategorii. Výbornou formu na úvod sezóny přesto potvrdila vedoucí Denisa Vodičková, která jde - stejně jako mezi muži Filip Ráža - do trháku.

V Beřovicích jdou do čela Ráža a Melichová s  ...
V Beřovicích jdou do čela Ráža a Melichová s  ...

19.06.2020 | První turnaj letošní Raiffeisenbank Czech Golf Tour byl rozehrán v Beřovicích. V mužské kategorii se ujal vedení Filip Ráža (70) s náskokem jedné rány před kvartetem pronásledovatelů. V ženské části soutěže jdou do čela po skvělém výsledku (67) Jana Melichová a Denisa Vodičková.

Amatérská špička se sjela do Beřovic, aby doháněla ...
Amatérská špička se sjela do Beřovic, aby doháněla ...

18.06.2020 | Také domácí amatérská špička se dočkala. V pátek se prvním kolem turnaje úvodního turnaje Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour dostanou do plné soutěžní sezóny konečně i nejlepší tuzemští golfisté - do Beřovic se sjelo to nejlepší z tuzemského amatérského golfu.

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP