Česká golfová federace

Aktuality

Osm Čechů prošlo na Pro Golf Tour cutem

Osm Čechů prošlo na Pro Golf Tour cutem

Klára Kuchařová, Sobota 24. srpna 2019

Na Karlovarsku prošlo do finálového kolo osm českých hráčů. Nejlépe si vede Ondřej Lieser, který po dnešku dělí čtvrté místo. V nejlepší desítce je také Jan Cafourek, v TOP 20 je ještě Michal Pospíšil.

Další dobře rozehraný turnaj má Ondřej Lieser, který dnes v Karlových Varech zahrál 71 ran. Celkem je se včerejšími 66 ranami na výsledku -5 a dělí čtvrté místo, na vítěze ztrácí čtyři rány. Dnes byl Lieser po 17 jamkách na výsledku -2 pro kolo, ale vrátil se zpět na par po double bogey na poslední jamce.

V TOP 10 je po druhém kole i Jan Cafourek, který dnes také hrál karlovarkou osmnáctku v paru. Po třech birdie a třech bogey zůstává tedy na celkovém výsledku -3 a dělí sedmou příčku.

V Sokolově dnes zabojoval Michal Pospíšil, když hrál 68 ran a posunul se tak do první dvacítky leaderboardu, s celkovým skóre -1 dělí 17. místo.

Mírné zhoršení zaznamenal i přes eagle na jedenáctce Jakub Pokorný, který dnes zahrál v Karlových Varech 74 ran. Oba hrací dny však zvládl celkem v paru a z děleného 22. místa ztrácí jen ránu na TOP 20. Na stejném dvoudenním skóre je také Tadeáš Sedláček, ten zapisoval na obou hřištích stejná čísla (71).

Cutem prošli další tři Češi: T27. Aleš Kořínek +1 (72, 71), T40. Marek Siakala Lukáš Tintěra +3 (oba 71, 74).

V čele turnaje je Fin Sami Välimäki s výsledkem -9 (67, 66).

Výsledky

Datum: Sobota 24. srpna 2019
Všechny články autora

Související články

Challenge Tour finišuje, na startu v Irsku budou ...
Challenge Tour finišuje, na startu v Irsku budou ...

09.10.2019 | Čtyři čeští hráči se objeví na startu turnaje Stone Irish Challenge, který bude posledním turnajem European Challenge Tour pro široké startovní pole. Tři zbývající soutěže v sezóně už budou mít omezený počet startujících.

Ondřej Lieser vybojoval kartu pro Challenge Tour ...
Ondřej Lieser vybojoval kartu pro Challenge Tour ...

02.10.2019 | Druhé místo a zisk karty pro Challenge Tour pro Ondřeje Liesera, bronz pro Jana Cafourka a také šestá příčka pro Aleše Kořínka. Velmi úspěšný byl pro české barvy finálový turnaj Pro Golf Tour v německém Altendorfu.

Ondřej Lieser veze stříbro z Penati a ojedinělý ...
Ondřej Lieser veze stříbro z Penati a ojedinělý ...

10.09.2019 | Český profesionál Ondřej Lieser obsadil druhé místo na Slovak Championship Open. Možná ještě více než na druhé místo bude jednou vzpomínat, jak proháněl Roryho Sabbatiniho až do druhé jamky play-off, a že navíc v prvním kole zahrál albatross na zdejším 712 m dlouhém šestiparu.

Slovak Open na Penati: Češi po boku Sabbatiniho
Slovak Open na Penati: Češi po boku Sabbatiniho

03.09.2019 | Řada českých golfistů na startovní listině po boku Roryho Sabbatiniho. Dvoukolový turnaj Slovak Champions Open v příštím týdnu (9.-10. září) na Penati bude zajímavým srovnáním 75. hráče světa hrajícího za Slovensko a nejlepších českých a slovenských profesionálů.

Ondřej Lieser dělí druhé místo na Pro Golf Tour ...
Ondřej Lieser dělí druhé místo na Pro Golf Tour ...

23.08.2019 | Skvělý vstup do turnaje EXTEC CzechOne Open ze série Pro Golf Tour má za sebou Ondřej Lieser, který na Karlovarsku dělí druhé místo. V TOP 10 jsou po prvním kole také Jakub Pokorný a Jan Cafourek, v cutu je dalších pět Čechů.

WGM Czech Open pošesté: V Berouně bude titul obhajov ...
WGM Czech Open pošesté: V Berouně bude titul obhajov ...

30.07.2019 | Ve středu Pro-AM, poté čtyři soutěžní kola pro 144 hráčů. Šestý ročník WGM Czech Open, profesionálního mužského turnaje za účasti plejády předních amatérů, startuje v Berouně. Soutěž bude profesionální premiérou pro Šimona Zacha. Hraje se o 600 tisíc Kč, vítěz-profesionál si odveze 200 tisíc.

Czech Classic na Kaskádě vyhrál amatér Vítek Novák.
Czech Classic na Kaskádě vyhrál amatér Vítek Novák.

20.06.2019 | Dramatický průběh měl turnaj Czech Classic by Czech Golf Federation, který skončil na Kaskádě. Po zrušení třetího kola se vítězem po 36 odehraných jamkách stal amatér Vítek Novák. Dělené druhé místo patří amatéru Petrovi Hrubému, cutem prošlo celkem šestnáct Čechů, z toho devět amatérů.

Czech Classic, 2. kolo: Na Kaskádě hráče vyhnaly ...
Czech Classic, 2. kolo: Na Kaskádě hráče vyhnaly ...

19.06.2019 | Časně ráno ve čtvrtek v 6:30 hod se bude dohrávat druhé kolo profesionálního Czech Classic by Czech Golf Federation na Kaskádě. Z Čechů, kteří již dohráli, si vede nejlépe amatér Petr Hrubý (Even par) a je na tom dokonce nejlépe ze všech hráčů, kteří čekají na start třetího kola.

Reklama
Banner