Česká golfová federace

Aktuality

Šest českých zástupců startuje na čtyřech profesionálních turnajích

Šest českých zástupců startuje na čtyřech profesionálních turnajích

Klára Kuchařová, Středa 10. července 2019

Tři české hráčky a tři hráči budou v druhé polovině týdne startovat na turnajích ze sérií LETAS, Symetra Tour, Challenge Tour a Pro Golf Tour. Klára Spilková se na americkou LPGA prozatím nevrací.

LET Access Series tento týden hostuje hřiště Augas Santas Balneario & Golf Resort ve Španělsku. Z českých profesionálek se účastní jen Kateřina Vlašínová, která může navázat na úspěchy z minulého měsíce. Druhou Češkou v turnaji Ribeira Sacra International Ladies Open bude amatérka Tereza Koželuhová, která má za sebou již několik startů mezi profesionálkami.

Další Češka Karolína Vlčková má před sebou start na americké Symetra Tour, tentokrát v Indianě na turnaji Donald Ross Classic. Po dlouhodobých problémech se zápěstím se bude snažit o návrat do přední části výsledkových listin.

Daniel Suchan bude hrát na turnaji Le Vaudreuil Golf Challenge ze série Challenge Tour. Ve Francii se bude pokoušet o zopakování úspěchu ze Švýcarska, kde před měsícem skončil na děleném 42. místě.

Pro Golf Tour se přesunuje do Nizozemí na hřiště Golfclub Broekpolder. V startovním poli turnaje Broekpolder International Open jsou Ondřej Lieser a Michal Pospíšil, a především Lieser hodlá znovu útočit na nejvyšší přičky.

Klára Spilková se do Ameriky zatím nevrací a doléčuje nedávnou nemoc.

Datum: Středa 10. července 2019
Všechny články autora

Související články

Světové žebříčky: České jedničky se nemění
Světové žebříčky: České jedničky se nemění

24.06.2019 | Sezóna je v plném proudu a ve světových žebříčcích dochází pod českou vlajkou ke změnám. Vzhůru míří především amatéři Novák a Melecká po skvělých výsledcích na profesionálních turnajích. Ta nejlepší jména zůstávají stejná, profesionálům stále vládnou Spilková a Lieser, amatérům Kousková a Zuska.

Klára Spilková startuje na dámském PGA Championship
Klára Spilková startuje na dámském PGA Championship

19.06.2019 | První letošní dámský major s účastí Kláry Spilkové, dva hráči na Challenge Tour a po dvou hráčkách na turnajích LETAS i Symetra Tour. Ke dvaatřiceti hráčům hrajícím na Kaskádě se přidá v závěru týdne dalších sedm českých golfistů a golfistek hrajících na dalších profesionálních turnajích.

Sedm českých hráčů a hráček na profesionálních ...
Sedm českých hráčů a hráček na profesionálních ...

12.06.2019 | Počínaje čtvrtkem pokračují profesionální turnaje na okruzích LPGA Tour, Symetra Tour, LET Access Series a Challenge Tour. Na ženských soutěžích si zahraje pět Češek, v pokračování Challenge Tour nastoupí Jan Cafourek a Stanislav Matuš.

Pět českých hráček na profesionálních sériích
Pět českých hráček na profesionálních sériích

05.06.2019 | Ženské profesionální série pokračují i tento týden a na evropských a světových okruzích uvidíme několik Češek. V Evropě startují na okruhu LETAS Kateřina Vlašínová s amatérkou Hanou Ryškovou. V Americe na Symetra Tour Karolína Vlčková se Šideri Váňovou a na LPGA Klára Spilková.

České profesionálky pokračují na třech turnajích ...
České profesionálky pokračují na třech turnajích ...

22.05.2019 | Tři akce ženských profesionálních sérií startují ve čtvrtek a na všech budou k vidění jména českých profesionálek. Klára Spilková se představí na LPGA ve Virginii, Karolína Vlčková na Symetra Tour v Alabamě a Kateřina Vlašínová se Šideri Váňovou na spojeném turnaji LET a LETAS ve Francii.

Spilková pokračuje na LPGA, dva Češi na Challenge ...
Spilková pokračuje na LPGA, dva Češi na Challenge ...

01.05.2019 | Klára Spilková pokračuje na LPGA Tour dalším startem v Kalifornii, Jan Cafourek a Filip Mrůzek se představí na turnaji European Challenge Tour ve Španělsku a hned sedm hráček bude hájit české barvy na turnaji série LET Access Series ve Švýcarsku.

Klára Spilková veze z Los Angeles 48. místo
Klára Spilková veze z Los Angeles 48. místo

29.04.2019 | Druhé dotované umístění v řadě získala Klára Spilková na turnaji Hugel - Air Premia LA Open v Kalifornii. Po výsledcích 73+72 ve finálových kolech obsadila dělenou 48. příčku, za kterou si připsala 5216 dolarů.

Čeští profesionálové v plném zápřahu: Spilková ...
Čeští profesionálové v plném zápřahu: Spilková ...

24.04.2019 | Neobvyklý počet českých profesionálů bude v druhé polovině týdne ve hře na různých sériích po celém světě. Počínaje Klárou Spilkovou na LPGA až po širokou skupinu Čechů startujících na turnaji Pro Golf Tour v rakouském Haugschlagu.

Reklama
Banner
X AMUNDI Czech Ladies Challenge