Česká golfová federace

Aktuality

III. RB CGAT, 2. kolo: V čele Vítů a Mlýnek na skóre -5

III. RB CGAT, 2. kolo: V čele Vítů a Mlýnek na skóre -5

Petr Halaburda, Čtvrtek 4. července 2019

V čele třetího turnaje Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour v Hluboké nad Vltavou jsou po druhém kole na shodném skóre (-5) Gabriela Roberta Vítů a David Mlýnek, přesto před finálovým kolem nemají zdaleka vyhráno.

Pořádně dramatické finálové kolo slibuje třetí díl seriálu nejvyšší domácí amatérské série, který se hraje v Hluboké nad Vltavou. Lídři obou kategorií jsou sice na skóre -5, ale před svými pronásledovateli nemají příliš velký náskok.

Domácí Gabriela Roberta Vítů dokonale potvrdila znalost místního hřiště a před blížícím se mistrovstvím Evropy týmů také stoupající formu. Denní výsledek 68 ji katapultoval do čela s náskokem pouhé rány před Hanou Ryškovou (dnes 67), na stejném celkovém výsledku -4 je Lucie Harcubová (70+70), která vyhrála zdejší turnaj téže série před dvěma lety.

Ani v mužské kategorii nejsou před finálovým pátkem významné rozestupy na čelních pozicích: David Mlýnek (71+68) má náskok dvou ran před Ondřejem Melicharem (73+67) o další dvě rány zpět je David Benák (72+71).

V mužské kategorii prošlo cutem (+12) 46 golfistů, mezi ženami (cut +8) si finále zahraje 22 golfistek.

LEADERBOARD

FOTO Annie Krčmářová

Datum: Čtvrtek 4. července 2019
Všechny články autora

Související články

Započítávané období pro domácí žebříčky
Započítávané období pro domácí žebříčky

03.06.2020 | V důsledku epidemie COVID-19 došlo jak v tuzemsku, tak i jinde ve světě ke zrušení či přesunutí celé řady turnajů. S ohledem na sezónnost sportu se to našich soutěží nakonec dotklo v menší míře, ale třeba zámořští studenti přišli skoro o celou jarní část univerzitních soutěží.

Soutěže ČGF startují, do kalendáře se vracejí ...
Soutěže ČGF startují, do kalendáře se vracejí ...

15.05.2020 | Od 25. května bude povoleno uspořádat sportovní akce do 300 účastníků, rozjedou se proto i soutěžní akce ČGF. Do kalendáře se navíc vracejí dvě původně zrušené akce: 1. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour (Beřovice) a 1. Národní Golfová Tour Mládeže (Poděbrady).

Jak dále na turnaje?
Jak dále na turnaje?

30.04.2020 | Aktuální informace týkající se pořádání turnajů a akcí budeme publikovat nejpozději v pondělí 4. května. V současné době je pořádání turnajů zakázáno, program Kalendáře ČGF byl na základě vládních opatření upraven naposledy 15. dubna.

V Beřovicích se nehraje, start Raiffeisenbank ...
V Beřovicích se nehraje, start Raiffeisenbank ...

24.04.2020 | Česká golfová amatérská špička se dnes měla sejít v Beřovicích, kde měla prvním kolem úvodního turnaje odstartovat letošní nejvyšší série Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour. Pandemická situace nejlepší domácí amatérské hráče sice o dubnovou premiéru připravila, ale nevzala chuť do zbytku sezóny.

Výkonnostní amatéři v pilné přípravě (5.)
Výkonnostní amatéři v pilné přípravě (5.)

23.04.2020 | V pátek měla během 1. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour odstartovat tuzemská sezóna, ale soutěžní golf si ještě musí počkat. Přední čeští amatéři přesto pokračují v pilné přípravě, aby byli připraveni, až padne zelená i pro turnajové akce.

Květnový program Kalendáře ČGF: odklady i zrušené ...
Květnový program Kalendáře ČGF: odklady i zrušené ...

15.04.2020 | Technický úsek STK České golfové federace na svém dnešním jednání rozhodl o osudu květnových akcí z kalendáře ČGF. Odloženo na pozdější termín bylo například Mezinárodní MČR na jamky, zrušen byl mimo jiné turnaj 2. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour.

Dubnový program Kalendáře ČGF byl zrušen
Dubnový program Kalendáře ČGF byl zrušen

01.04.2020 | Všechny akce pořádané Českou golfovou federací až do konce dubna 2020 byly zrušeny bez náhrady. O změnách v kalendáři, způsobených pandemií koronaviru a následným vládním opatřením, informoval generální sekretář ČGF Aleš Libecajt.

V neděli budeme znát nejlepší české golfisty, ...
V neděli budeme znát nejlepší české golfisty, ...

13.12.2019 | Čtyřiadvacátý ročník Večera českého golfu se uskuteční v neděli 15. prosince poprvé ve Slovanském domě v Praze. Na něm se dozvíme jména nejlepších českých golfistů, ceny převezmou vítězové domácích sérií. ...

Reklama
Banner
X WHS WHS

Ověř si svůj HCP