Česká golfová federace

Aktuality

Spilková mění před dalšími turnaji caddyho

Spilková mění před dalšími turnaji caddyho

redakce, Úterý 11. června 2019

Klopýtnutí v druhém kole turnaje Shoprite LPGA Classic v New Jersey má za sebou Klára Spilková, ale už vyhlíží k dalším akcím, kde by sobotní neúspěch napravila. V nich už po jejím boku bude nový caddy – Martina Konečného nahradí Američan Wiliam St. Onge.

V New Jersey zahrála v úvodním kole Klára Spilková 68 ran, ale v druhém se po výsledku 77 ran loučila se soutěží předčasně. „Druhé kolo bylo náročnější. V prvním kole se našlo víc dosažitelných pětiparů, což je samozřejmě příjemné. Ve druhém kole hodně foukalo a hřiště bylo odpoledne hodně tvrdé. Podmínky se hodně změnily a já se s nimi nedokázala vyrovnat,“ ohlédla se členka globálního týmu KPMG a Czech Golf Teamu za svým devátým startem nováčkovské sezony na LPGA.

Před následujícím startem na Meijer LPGA Classic for Simply Give (Grand Rapids v Michiganu) se česká profesionálka rozhodla vyměnit caddyho. Na místo Martina Konečného nastupuje Američan Wiliam St. Onge, který má zkušenosti jak z LPGA, tak z Ladies European Tour.

„Uvidíme, jak to půjde tento a možná i příští týden. Cítila jsem, že potřebuji nějakou změnu. Martin mi každopádně pomohl na úvod sezony a já mu za to děkuji. Teď už je na mě, abych tuto změnu využila,“ vysvětlila Klára Spilková.

Po startu v Michiganu už pak čeká další major, a sice KPMG Women´s PGA Championship v Minnesotě od 20. června.

Zdroj: www.klaraspilkova.eu

Autor: redakce 
Datum: Úterý 11. června 2019
Všechny články autora

Související články

Klára Spilková neprošla na LPGA cutem o jednu ránu
Klára Spilková neprošla na LPGA cutem o jednu ránu

15.06.2019 | Na dalším skvěle obsazeném turnaji ze série LPGA Tour neprošla nejlepší česká hráčka cutem. V prvním kole zahrála 71 ran (-1) a ve druhém zapisovala 73 úderů (+1). S celkovým skóre Even par ztratila na cut jedinou ránu. ...

Klára Spilková je po prvním kole v Michiganu nad ...
Klára Spilková je po prvním kole v Michiganu nad ...

14.06.2019 | Další turnaj ze série LPGA Tour se hraje v Michiganu na hřišti Blythefield Country Club. Start prvního kola byl kvůli silným dešťům posunut o sedm hodin, Spilková ale stihla dohrát ještě před soumrakem. S výsledkem 71 (-1) si drží dělené 67. místo, těsně nad hranicí cutu.

Sedm českých hráčů a hráček na profesionálních ...
Sedm českých hráčů a hráček na profesionálních ...

12.06.2019 | Počínaje čtvrtkem pokračují profesionální turnaje na okruzích LPGA Tour, Symetra Tour, LET Access Series a Challenge Tour. Na ženských soutěžích si zahraje pět Češek, v pokračování Challenge Tour nastoupí Jan Cafourek a Stanislav Matuš.

Vstup do turnaje se Spilkové nevydařil
Vstup do turnaje se Spilkové nevydařil

24.05.2019 | Klára Spilková zaznamenala nevydařené první kolo na turnaji ze série LPGA Tour ve Virginii. V úvodu turnaje hrála 75 ran (+4) a na děleném 122. místě ztrácí čtyři rány na předpokládanou hranici cutu. ...

České profesionálky pokračují na třech turnajích ...
České profesionálky pokračují na třech turnajích ...

22.05.2019 | Tři akce ženských profesionálních sérií startují ve čtvrtek a na všech budou k vidění jména českých profesionálek. Klára Spilková se představí na LPGA ve Virginii, Karolína Vlčková na Symetra Tour v Alabamě a Kateřina Vlašínová se Šideri Váňovou na spojeném turnaji LET a LETAS ve Francii.

Závěr Spilkové nevyšel, obsadila 55. místo
Závěr Spilkové nevyšel, obsadila 55. místo

06.05.2019 | Závěrečné kolo turnaje LPGA Mediheal Championship české golfistce Kláře Spilkové nevyšlo. Zahrála 77 (+5) ran a propadla se na 55. místo konečného pořadí.

Divoké kolo Kláry Spilkové, do finiše jde z 20.
Divoké kolo Kláry Spilkové, do finiše jde z 20.

05.05.2019 | Pořádně divoké kolo má za sebou Klára Spilková na turnaji LPGA Tour poblíž San Francisca. Nejdříve se propadla až pod 50. místo, ale čtyři birdie v druhé polovině hřiště ji vrátily do horních pater. Se skóre Even par (72, 71, 73) je na děleném 20. místě.

Klára Spilková znovu prošla do víkendových kol
Klára Spilková znovu prošla do víkendových kol

04.05.2019 | Potřetí za sebou prošla Klára Spilková na LPGA Tour do finálových kol a nechává zapomenout na nevydařený start do sezóny. Na turnaji nedaleko San Francisca je v polovině turnaje na děleném 21. místě se skóre -1 (72+71) a má blízko do TOP 10. ...

Reklama
Banner
X Kluby Kluby Akční nabídky