Česká golfová federace

Aktuality

Složení mistrovských soutěží družstev pro rok 2019

Složení mistrovských soutěží družstev pro rok 2019

Petr Halaburda, Středa 8. května 2019

Definitivní je složení mistrovských soutěží družstev dospělých i mládeže pro rok 2019, které již bylo publikováno v Dokumentech STK. Do soutěže se přihlásil rekordní počet družstev: 224 mužských a ženských týmů (155 + 69) a 157 družstev mládeže.

Dospělé soutěže s rekordním počtem týmů

V dospělých kategoriích se bude hrát dvanáctičlenná Extraliga v obou kategoriích. První ligy v mužské i ženské soutěži jsou shodně rozděleny do dvou (Západ a Východ) dvanáctičlenných skupin.

Rozdílné je složení nižších soutěžích: Nejnižší ženská II. liga má tři skupiny - do severovýchodní nakonec bylo zařazeno i družstvo Ostravice, jediný moravský tým v této soutěži. Muži budou bojovat ve čtyřech dvanáctičlenných druholigových skupinách.

V mužské kategorii se bude hrát ve čtyřech skupinách i čtvrtá nejvyšší soutěže (III. liga), do které se přihlásilo 71 týmů.

Počáteční tabulky soutěží družstev mužů a žen ČGF 2019

 

Mládež startuje o víkendu, finále bude v Beřovicích a Čeladné

 Mládežnické soutěže stejně jako v minulých letech obsahují jak smíšené soutěže do 14 let (Memoriál Hanuše Goldscheidera) a 16 let (Pohár klubů), ale také samostatná Mistrovství ČR družstev chlapců i dívek ve věkové kategorii do 18 let.

Ve všech případech soutěže začínají regionálními kvalifikacemi, finálové turnaje se uskuteční v Beřovicích (Pohár klubů, 13. – 16. srpna) a Čeladné (MČR U14 a U18, 20. – 22. srpna). První tři kvalifikační turnaje v Poháru klubů se odehrají už v sobotu 11. května.

Počáteční tabulky soutěží družstev mládeže ČGF 2019

Datum: Středa 8. května 2019
Všechny články autora

Související články

Na Albatrossu se odehrálo finále turnaje škol ...
Na Albatrossu se odehrálo finále turnaje škol ...

17.08.2019 | Vítězem finálového turnaje SNAG/ČGF 2019 se opět stali hráči z akademie Děti hrají golf z Ropice. Na druhém místě skončila Hluboká nad Vltavou a bronz odvážejí na ZŠ 1. máje Hranice. Po vyhlášení se děti zúčastnily kliniky na drivingu s předními českými hráči.

Letošními mistry ČR smíšených družstev do 16 let ...
Letošními mistry ČR smíšených družstev do 16 let ...

16.08.2019 | Velkým překvapením je vítězný tým MČR smíšených družstev do 16 let - Poháru klubů. Hráči z G&CC Svobodné Hamry dnes zdolali své soupeře z GC Hodkovičky, na třetím místě se umístilo družstvo z GC Brno.

O Pohár klubů se utkají Hodkovičky a Svobodné Hamry
O Pohár klubů se utkají Hodkovičky a Svobodné Hamry

15.08.2019 | Známe týmy, které budou hrát v pátek o titul mistra ČR smíšených družstev do 16 let. V dnešních bojích o finále Poháru klubů byli úspěšní favorité z Hodkoviček a bojovníci ze Svobodných Hamrů. O bronz se utká Brno s Kunětickou Horou. ...

Čtvrtfinále Poháru klubů přineslo překvapující ...
Čtvrtfinále Poháru klubů přineslo překvapující ...

14.08.2019 | Dva nejlepší týmy úterní kvalifikace na rány jsou ze hry o medaile. Dnes čtyři nejúspěšnější družstva budou ve čtvrtek mezi sebou bojovat v Beřovicích o postup do finále a titul mistra ČR smíšených družstev mládeže do 16 let.

Pohár klubů v Beřovicích odstartovali nejlépe ...
Pohár klubů v Beřovicích odstartovali nejlépe ...

13.08.2019 | Jednokolovou kvalifikaci na rány na začátek Poháru klubů zvládli nejlépe hráči Greensgate Golf Clubu, nejlepší individuální výsledek zapisoval Dan Hlaváček (65). Od středy na mistrovství ČR družstev do 16 let začnou boje o medaile, hrát se bude již výhradně na jamky.

NGTM premiérově v České Lípě: Vodičková zvládla ...
NGTM premiérově v České Lípě: Vodičková zvládla ...

03.08.2019 | Stejně jako na jiných místech se také druhé kolo Národní Golfové Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV muselo přerušovat kvůli bouřce. Ani to nezabránilo golfovému mládí, aby předvedlo skvělé výsledky v čele s Denisou Vodičkovou, která zapisovala po dvou kolech výsledek -15.

Rekapitulace finalistů MČR družstev do 14, 16 ...
Rekapitulace finalistů MČR družstev do 14, 16 ...

29.07.2019 | Minulý týden byly završeny kvalifikace, které rozhodly o účastnících závěrečných bojů mistrovství ČR v kategoriích smíšených družstev do 14 a 16 let, družstev chlapců a dívek do 18 let. Finále se budou hrát v Beřovicích a v Čeladné.

Druhý hrací víkend extraligy družstev přinesl ...
Druhý hrací víkend extraligy družstev přinesl ...

28.07.2019 | Po čtyřech kolech na rány jsou v extralize družstev stále ve vedení muži z Beskyd, ženský leaderboard má v čele nově hráčky z Kunětické Hory. Nejlepší skóre v součtu obou víkendových kol zahrála Tereza Melecká (-10).

Reklama
Banner
X D+D Real Czech Masters D+D Real Czech Masters