Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ

 Golf.cz Open Tour

místo konání
22.04.2017

Golf Resort Lázně Bohdaneč


ZÁKLADNÍ INFORMACE
Zkrácený název Golf.cz Open Tour
Pořadatel Golf Club Pardubice
Spolupořadatel Golf.CZ
Hřiště Golf Resort Lázně Bohdaneč
Hlavní rozhodčí BAŠE Vladimír
Rozhodčí
Ředitel soutěže Veronika Berková
Soutěžní výbor Veronika Berková
Přihlášení ?

Ceny
1. - 3. místo v každé kategorii, Longest Drive, Nearest To The Pin - poháry a hodnotné ceny. Celkem cca 100 turnajů v rámci Tour. Vítěz Golf.cz Open Tour získá zahraniční golfový zájezd do Španělska, vstup na golfové hřiště, all inclusive program, čtyřhvězdičkový servis, letenka a ubytování v ceně zájezdu jsou samozřejmostí. Celkovým vítězem Tour se stává hráč, který v rámci Tour dosáhne nejvyššího součtu bodů netto. Hráč s nejvyšším skóre se musí účastnit minimálně deseti turnajů v rámci Open Tour (hráč, který navštíví minimálně 10 turnajů a bude mít nejvyšší skóre, pojede v listopadu 2017 do Španělska). Čím více turnajů navštívíte, tím máte větší šanci na výhru. Více informací včetně seznamu turnajů v rámci Tour na www.golf.cz.

Podmínky
Zaplacený startovní poplatek, který zahrnuje fee + startovné, HCP 0-54.

Způsob registrace
Server ČGF

Vítězství
Ceny pro první tři nejlepší hráče z každé kategorie dle dosažených stablefordových bodů, kategorie HCP 0-18, 18,1-36 a 37-54. Ceny pro vítěze vložených soutěží Longest Drive (ženy a muži zvlášť), Nearest To The Pin (ženy a muži dohromady). V případě nízkého počtu přihlášených osob se kategorie slučují.

Pravidla a podmínky
Povolení měřicích zařízení
„Hráč může získat informace ohledně vzdáleností použitím přístroje měřicího vzdálenost. Jestliže hráč během stanoveného kola použije měřicí zařízení k odhadu nebo měření dalších faktorů, které by mohly ovlivnit jeho hru (např. výškového rozdílu, rychlosti větru, apod.), poruší tím Pravidlo 14 3.“
Ano
Zákaz dopravy (buggy apod.)
„Hráči se během stanoveného kola nesmí žádným způsobem na ničem svézt, kromě případů schválených Soutěžním výborem. Podrobnosti viz Pravidla golfu, Dodatek I, Část B, Odstavec 8, strana 142.“
Ano
Ceny odpovídají amatérskému statusu
Ceny odpovídají amatérskému statusu, a to jak typem (nejde o finanční ceny – viz Pravidlo 3-1 Pravidel amatérského statusu), tak výší (splňují limit 500 GBP či ekvivalentu – viz Pravidlo 3-2a Pravidel amatérského statusu).
AnoDATA
Datum zahájení 22.04.2017
Čas zahájení 10:00
Datum ukončení 22.04.2017
Čas ukončení 20:00
Počet kol 1
Kapacita 100

PŘIHLÁŠENÍ
Způsob startu Postupný z jamky č.1 v 10:00 hodin, dle startovní listiny. Žádosti o flight pište na veronika.berkova@golf.cz.
Počet přilhášek ?
Datum podání přihlášky 28.03.2017
Čas podání přihlášky 21:00
Uzávěrka přihlášek - datum 21.04.2017
Uzávěrka přihlášek - čas 18:00

POPLATKY A STRAVOVÁNÍ
Poplatky Cena 950 Kč/hráč, fee 600 Kč + startovné 350 Kč. V ceně svačina do bagu, občerstvení během hry, oběd po hře, poháry, zpracování výsledků a hodnotné ceny. Vítěz celé Tour získá golfový zahraniční zájezd. Členové GCPA, ČGK, Davis, Best golf, GCHK (v limitu) a hráči s uhrazeným klubovým ročním hracím poplatkem platí pouze startovné 350 Kč.
Úhrada nákladů Pouze v hotovosti.
Ubytování ?
Stravování Občerstvení do bagu, občerstvení během turnaje (nápoje alko a nealko), oběd po hře.
Pouze pro členy ?
Typ ?
Minimální počet přihlášených 8

OSTATNÍ
Poznámka
Popis Golf.cz Open Tour je otevřená série 101 golfových turnajů po celé České republice (Čechy a Morava). Každý turnaj se hraje na úpravu hendikepu podle platných Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF, Podmínek soutěží ČGF a Místních pravidel hřiště, vydaných soutěžním výborem pro tuto soutěž. Na turnajích je povolena hra s podporou elektronických přístrojů. Není povoleno použití osobních golfových vozidel, cartů (pouze na zdravotní výjimku). Porušení těchto pravidel je řešeno diskvalifikací.
Datum blokace od ?
Čas blokace od ?
Datum blokace do ?
Čas blokace do ?
Rzervace hřiště ?

a
SEZNAM PŘÍLOH

a

KATEGORIE
NázevHrací systémHra s HCPS úpravou
Společná HCP 0-18StablefordAnoAno
Společná HCP 18,1-36StablefordAnoAno
Společná HCP 37-54StablefordAnoAno
a

a
Odpaliště
1. kolo
OdpalištěHCP odHCP doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW+9,0540100M
RED+9,0540100F© ČGF 2008, verze 2.83.6354.26715