Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 ČGF představuje svou novou mobilní aplikaci

Kompletní turnajový servis včetně přihlašování a odhlašování se, startovních listin a detailních výsledků - to vše a ještě víc nabízí nová mobilní aplikace ČGF, kterou si do svého chytrého telefonu můžete nahrát už dnes. Aplikace je dostupná na všech třech hlavních platformách - Android, iOS i Windows.


Ve spolupráci s firmou Teetime byla vyvinuta aplikace, která dále vylepšuje služby centrálního serveru ČGF. Aplikace, která je dostupná na všech běžných platformách, tj. Android, iOS i Windows, poskytuje kompletní hráčskou turnajovou agendu. Od přehledu aktuálních, skončených či budoucích turnajů s možností jejich filtrace přes detaily podmínek soutěže, možnost přihlášení/odhlášení, seznamy přihlášených hráčů či startovní listiny až po výsledkový servis včetně detailních skórekaret či dokonce soutěží družstev. Vše v malém, maximálně rychlém a komfortním balení.

 

Pojďme se podívat na pár ukázek (detailní design se na jednotlivých platformách drobně liší):

 

   

 

Nativní aplikace pro jednotlivé platformy jsou dostupné zde:

 

  

Pro hledání z chytrého telefonu je ideální napsat „Česká golfová federace“.

 

Vykoušejte ještě dnes!

 

Samozřejmě nejde o konečnou podobu - aplikace se bude dále vyvíjet a doplňovat. Pokud budete mít jakékoli připomínky, najdete nějakou chybku nebo budete mít užitečný nápad na zlepšení, napište nám na mobile@cgf.cz.

 

Text a foto: Dalibor Procházka

 
© ČGF 2008, verze 2.83.6354.26715