Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Mistrovské soutěže jednotlivců 2017


CGF

 

Mistrovské soutěže jednotlivců
Individual competitions
2017

 

Soutěž
Competition
Kategorie
Category
Datum
Date
Hřiště
Venue
Odkaz
Link
Vítězové
Winners
Mezinárodní mistrovství ČR na rány
Czech International Amateur Championship
Amateur 9. - 12. 8. Kunětická Hora CIAC2017 2016
Jiří Zuska
Kateřina Vlašínová
Mezinárodní mistrovství ČR na jamky
Czech International Match Play Championship
Amateur 14. - 18. 6. Poděbrady CIMPC2017 2016
Jakub Bareš
Gabriela Roberta Vítů
Mezinárodní mistrovství ČR dorostenců a juniorů
Czech International Junior Championship
Junior
(U18, U21)
27. - 29. 7. Ropice CIJAC2017 2016
B18 - David Siwy
G18 - Františka Luňáčková
B21 - Jakub Pokorný
G21 - Jana Melichová
Národní mistrovství ČR žáků a kadetů
Czech National Youth Championship
Youth
(U16, U14, U12)
(Czech)
30. 6. - 2. 7. Kunětická Hora Turnaj 2016
B16 - Petr Hrubý
B14 - Lukáš Janda
B12 - Matěj Bača
G16 - Patricie Macková
G14 - Sarah Hricíková
G12 - Denisa Vodičková
Mezinárodní mistrovství ČR Mid-amatérů
Czech International Mid-Amateur Championship
MID (30+) 27. - 29. 7. Černý Most CIMAC2017 2016
Marek Růžička
Markéta Šubrtová
Mezinárodní mistrovství ČR dvojic
Czech International Pairs Championship
Adults
(19+)
20. - 21. 5. Mladá Boleslav CIPC2017 2016
M30 - Marek Růžička & David Krajný
L30 - Blanka Dědečková & Michaela Šimková
Mezinárodní mistrovství ČR seniorů
Czech International Senior Championship
Senior
(50+, 65+)
15. - 17. 8. Karlovy Vary CISAC2017 2016
M50 - Benno Wimmer (GER)
L50 - Minna Kaarnalahti (FIN)
M65 - Benno Wimmer (GER)
L65 - Heli Ekström (FIN)

 

Turnajové série
Tournament Series
2017

 

Soutěž
Competition
Kategorie
Category
Datum
Date
Hřiště
Venue
Odkaz
Link
Vítězové
Winners
Raiffeisenbank
Czech Golf Amateur Tour
Amateur 21. - 23. 4.
12. - 14. 5.
2. - 4. 6.
4. - 7. 7.
8. - 10. 9.
Mstětice
Kácov
Ostravice
Hluboká
Kaskáda
CGAT2017 2016
Ondřej Lisý
Hana Ryšková
TeeTime
Národní Golfová Tour Mládeže
Youth
(U16, U14, U12)
6. - 7. 5.
20. - 21. 5.
8. - 9. 7.
19. - 20. 8.
23. - 24. 9.
Telč
Olomouc
Karlštejn
Darovanský dvůr
Ypsilon
NGTM2017 2016
B16 - Kryštof Růčka
B14 - Hynek Groh
B12 - Matěj Bača
G16 - Lucie Harcubová
G14 - Karolína Krásová
G12 - Denisa Vodičková
Pilsner Urquell
Czech Mid & Senior Tour
MID (30+)
Senior (50+)
18. - 19. 4.
6. - 7. 5.
27. - 28. 6.
19. - 20. 8.
23. - 24. 9.
Mladá Boleslav
Beřovice
Mstětice
Česká Lípa
Zbraslav
CMST2017 2016
Tomáš Navarra
Markéta Šubrtová

 

Archiv / Archive

2016 2015 2014 2013







© ČGF 2008, verze 2.81.6341.22074