Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Amatérská špička si s těžkým hřištěm v Kácově poradila

Velká neznámá čekala na nejlepší české amatérské golfisty, kteří dnes rozehráli druhý díl Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour na hřišti Panorama Golf Resort v Kácově. Přestože se po tréninkovém kole ozývaly poznámky o výjimečné náročném hřišti, dnes si s ním hráči poradili nad očekávání. V mužské kategorii vede duo Jiří Zuska, Martin Hromádka (oba 71),  mezi ženami Patricie Macková (70).


Skvěle připravené hřiště napomáhalo výborným výkonům a zjevně přálo technickým hráčům. Chvíli sice trvalo, než si našli na fyzicky náročném hřišti správný rytmus, ale průběžné výsledky jsou důkazem, že i těžší kácovská kombinace (Forest & Meadows) se dá odehrát se vztyčenou hlavou. Hranice cutu je aktuálně u žen na 80 ranách, u mužů o dvě rány více. Pod 80 se dostalo v premiérovém soutěžním kole této osmnáctky celkem 46 golfistů a golfistek.

 

Hned první soutěžní kolo přineslo také hole-in-one, které zahrála na tříparové šestce Meadows Natálie Bartoníčková a navíc zaznamenala jediný dámský eagle dne, mezi muži zapisoval eagle pouze spoluvedoucí Martin Hromádka.

 

Sobotní druhé kolo startuje v 7:30, cutem projde 42 nejlepších mužů, 21 žen a všechna ties.

 

Výsledky 1. kola

 

Zpravodajství před turnajem

 

hap

 

 

 Ilustrační foto: Zdeněk Sluka

 

 

 

 
© ČGF 2008, verze 2.81.6341.22074